Nici hialuronowe
 

Technika podawania kwasu hialuronowego w postaci nici pozwala na poprawę wyglądu twarzy bez sztucznego „wypychania” wybranych obszarów. Nici tworzą swego rodzaju rusztowanie dla skóry i dają efekt uniesienia (liftingu) bez użycia skalpela.

METODA

Rewolucją w podawaniu kwasu hialuronowego okazała się kaniula, która w przeciwieństwie do ostrej igły nie uszkadza naczyń krwionośnych, jest giętka i długa. Wystarcza jedno miejsce wkłucia aby ostrzyknąć połowę twarzy.

PRZEBIEG ZABIEGU

Zabieg nie wymaga znieczulenia ale u wrażliwych pacjentów możemy znieczulić miejsce wprowadzenia kaniuli - jeden punkt po każdej stronie twarzy. Długość kaniuli pozwala na to aby punkt wkłucia umiejscowić w okolicy kąta żuchwy co powoduje, że jest on praktycznie niewidoczny. Nici unoszą skórę, napinają ją i silnie nawilżają.

PO ZABIEGU

Dwa punkty wkłucia wymagają, jak każde miejsce po iniekcji, zdezynfekowania i utrzymania w czystości. Twarz lekko masujemy i możemy nałożyć makijaż. Praktycznie nie obserwuje się efektów ubocznych.

Zabieg trwa około 20-30 minut. Zazwyczaj zużywamy 2 ampułki kwasu hialuronowego o dużej gęstości (Juvederm 4). Niektórzy pacjenci wymagają większej ilości preparatu ale w takiej sytuacji korzystniej jest rozłożyć zabieg na 2 etapy z około miesięczną przerwą.


Cena zabiegu to 1800 zł.
Zapraszamy do umówienia wizyty!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poznań 2011 © PRODERMA - Dermatologia estetyczna, depilacja laserowa, zabiegi laserowe

Agencja Reklamowa Quiet Axis